Portfolio společnosti AZC Orbis Holding je tvořeno společnostmi fungujících v různých odvětvích. Na svých trzích dosahují tyto společnosti vedoucích pozic a mají ambice dále růst a posilovat formou inovací.

Portfolio společnosti AZC Orbis Holding je tvořeno společnostmi fungujících v různých odvětvích. Na svých trzích dosahují tyto společnosti vedoucích pozic a mají ambice dále růst a posilovat formou inovací.

Billing

Billing

tiskařské a marketingové služby

Kompletní služby pro transakční a marketingovou komunikaci prostřednictvím tiskových a digitálních médií pro různě velké operátory na trhu.
Konsolidované služby poštovních zásilek v rámci Slovenské i České republiky - tiskový a poštovní operátor pokrývající všechny kanály v oblasti komunikace, tiskových technologií a přímého doručování.
Více info
Cromwell

Cromwell

Společnost Cromwell je významným poštovním operátorem registrovaným na Poštovním regulačním úřadě. Se svou nejmodernější technologií tisku a jejím rozsahem se řadí k popředním výrobcům poštovních zásilek na českém a slovenském trhu.

Je také jediným poskytovatelem komplexních služeb: tisk, doručování a přímý marketing pro banky, telco operátory a utility na Slovensku, v Česku, Rakousku, Maďarsku a Polsku.

Více info   ZOBRAZIT WEBSTRÁNKU
Pekná modrá

Pekná modrá

Společnost PEKNÁ MODRÁ je zkušeným operátorem na marketingovém trhu. Pro své klienty zabezpečuje komplexní direct marketingové služby, data mining, geomarketing, promotion a event marketing, lettershop a telemarketingové služby.

ZOBRAZIT WEBSTRÁNKU
Kolos

Kolos

Společnost KOLOS působí na trhu poštovních služeb. V současnosti je jednou z největších alternativních pošt na liberalizovaném poštovním trhu. K jejím službám a produktům patří neadresná distribuce se sofistikovanými službami geomarketingu, i tisk letáků.

Nabízí také služby doručování adresných, transakčních, ale hlavně marketingových zásilek, včetně doručování časopisů a katalogů, to vše včetně tisku. Ve svém portfoliu služeb má i prémiovou kurýrní službu, která zajišťuje doručování dokumentů včetně identifikace adresáta spolu s výrobou a backofficovými službami. Společnost KOLOS nabízí také služby doručování balíků v EU a malých balíků v rámci vlastní sítě na Slovensku.

Více info   ZOBRAZIT WEBSTRÁNKU
Direct marketing

Direct marketing

Direct marketing je slovenskou společností, která nabízí „full services“ v oblasti přímé komunikace. Specializuje se na strategii a tvorbu direct marketingových kampaní, online a mobilní marketing, produkci marketingových zásilek, data a datovou analytiku, skenování, digitalizaci,

homologaci, verifikaci, telemarketing a v neposlední řadě na věrnostní kluby a programy.

Více info   ZOBRAZIT WEBSTRÁNKU
CGOS

CGOS

Společnost CGOS je významným partnerem společností, jako jsou banky, pojišťovny a finanční služby pro oblast optimalizace klientské komunikace. Při své práci využívá špičkové technologie a nové moderní postupy, ke kterým např. patří automatizace

komunikačních kampaní, dávkové zpracování dat do personalizovaných dokumentů, interaktivní či dynamická klientská komunikace, chatbot, journey mapping klientů, mystery shopping a další.

Více info   ZOBRAZIT WEBSTRÁNKU
Aktina

Aktina

Společnost Aktina se specializuje na progresívní řešení hromadného tisku a rozesílání pro firmy, které nechtějí zbytečně ztrácet čas administrativou. Zabezpečuje hromadné rozesílání tiskových zásilek (faktury, vyúčtování, upomínky, zpracování marketingových

zásilek včetně fullfilmentu) spojené se zpracováním klientských databází, tiskem, personifikací, kompletizací, obálkováním a expedicí, výrobou obálek, letáků či formulářů. Společnost prohlubuje své působení v oblasti poštovní distribuce a od roku 2022 působí také jako poštovní operátor.

Více info   ZOBRAZIT WEBSTRÁNKU
Digitance

Digitance

Společnost Digitance zabezpečuje komplexní marketingovou a servisní komunikaci napříč fyzickými a digitálními komunikačními kanály na jednom místě. Jejím významným nástrojem, který zohledňuje bezpečnost a inovativní trendy pro klienty, je platforma

CommHUB, integrovaná do prostředí klienta, jejíž pomocí se vytvářejí řešení „šitá na míru“. Produkty a služby společnosti využívají významní korporátní klienti na slovenském, českém, maďarském a italském trhu, přičemž společnost neustále expanduje.

Více info   ZOBRAZIT WEBSTRÁNKU
Contally

Contally

Společnost Contally poskytuje prvotřídní řešení pro management vysoce personalizované zákaznické komunikace. Svým klientům pomáhá budovat dlouhodobé zákaznické vztahy a jejich zákaznickou komunikaci mění na efektivní a fungující proces.

Spolupracuje s nadnárodními společnostmi z Evropy, Ameriky a Asie a primárně se specializuje na telekomunikace, bankovnictví, pojišťovnictví a dodavatele energií.

Více info   ZOBRAZIT WEBSTRÁNKU
Accalio

Accalio

Společnost Accalio je dodavatelem softwarových řešení pro zabezpečení elektronické a papírové personalizované komunikace. Poskytuje i poradenství v oblasti korporátní komunikace.

Zelená pošta

Zelená pošta

Zelená pošta poskytuje inovativní služby hybridní pošty. Pomáhá klientům přejít z papírových zásilek na elektronickou komunikaci, což umožňuje minimalizovat časové a finanční náklady spojené s posíláním dopisů. Tato novodobá elektronická mezisektorová komunikace

a doručovací služby zároveň přispívají k ochraně životního prostředí.

Více info   ZOBRAZIT WEBSTRÁNKU
Systémové inženýrství a Hi-tech

Systémové inženýrství a Hi-tech

Unikátní dopravní systémy a technologická řešení (modulární systém Measure in Motion pro cesty a železnice) a také nejkomplexnější řešení (Single Media Platform) šité na míru zákazníků, jako jsou sportovní arény, obchodní centra, řídící střediska, včetně krizových center, ale i pro dopravu.
Inovativní inženýrství, výzkum a vývoj (počáteční nápady na design, úplná dokumentace a výkresy), produkty a řešení, realizace.
Více info
BETAMONT

BETAMONT

Společnost BETAMONT je nadnárodním dodavatelem speciálních dopravních systémů. Poskytuje sofistikovaná řešení pro dopravní sítě se zaměřením na železniční a pozemní dopravu. Disponuje speciálními technologiemi v oblasti zabezpečovacích

a oznamovacích systémů, diagnostických systémů ochrany, informačních systémů dálnic a tunelů, technologii řízení dopravy a systémů pro identifikaci a kontrolu motorových vozidel, jako je např. systém Measure-in-Motion a další. Betamont realizoval rozmanité projekty doma i v zahraničí. Mezi jinými se úspěšně podílel také na výstavbě a modernizaci „Hedvábné stezky“ (Baku-Tbilisi-Kars). Některé z projektů byly uskutečnené v Rusku, Azerbajdžánu, Gruzii, Moldavsku, Bělorusku a v Kazachstánu.

Více info   ZOBRAZIT WEBSTRÁNKU
Colosseo EAS

Colosseo EAS

Společnost Colosseo EAS vyvíjí, vyrábí a prodává technologická řešení na klíč pro multifunkční sportovní objekty a komerční zařízení. Portfolio referenčních projektů obsahuje některé z nejkomplexnějších, nejrozmanitějších a nejprestižnějších zařízení na světě

(realizovaných na stadionech např. ve Washingtonu, Londýně, Paříži, Zürichu, Vídni, Istanbulu, Petrohradě, Moskvě, Astaně, atd.). Colosseo EAS je prvním výrobcem na světě, který nabízí přístup a technologii jednotné mediální platformy a je také předním evropským výrobcem na míru navrhovaných LED displejů. Nabízí jedinečnou technologii, která integruje vše od videorozhodčího, časomíry a skóre až po bezpečnost, rozpoznávání tváří, turnikety apod. Unikátní design na LED obrazovky, video kostky, displeje či stěny, mobilní aplikace, interaktivní platformy IPTV, systém na prodej lístků či biometrický vstupní systém.

Více info   ZOBRAZIT WEBSTRÁNKU
Poradenské služby

Poradenské služby

Podpora pro primární činnosti firem. Vysoce odborná a specializovaná podpora systému společností v oblasti sdílených korporátních služeb a podpůrných činností s cílem hledání synergií a sdílení know-how, jakož i optimalizace a zvýšení efektivity jejich fungování.
Zastřešení financování, investování, všeobecné administrativy (která zahrnuje administrativní podpůrné činnosti, např.: účetnictví, finance, všeobecné řízení, právní pomoc, plánování), personalistiku, analytiku a PR. Specifickým segmentem jsou daně a celní agenda.
Více info
AZC Services

AZC Services

Společnost AZC Services nabízí své služby v rozsahu odborných specializací, zejména projektovou podporu v oblasti business development, projektový management, fuze a akvizice, PR a vnější vztahy, regulatory, corporate & compliance, treasury,

podnikové finance, strategické analýzy, lidské zdroje, IT a centrální nákup. Komplexností svých kompetencí dokáže vytvářet hodnotné synergie uvnitř i ve vnějších vztazích společností svých partnerů, čímž jim doplňuje chybějící dovednosti / know-how pro další rozvoj a růst založené na ověřených zkušenostech.

Více info   ZOBRAZIT WEBSTRÁNKU
FINSERVIS TAX

FINSERVIS TAX

Společnost FINSERVIS TAX je renomovaná společnost působící na mezinárodním trhu v oblasti daňového poradenství a souvisejících činností. Vysoce profesionální tým pro své klienty zajišťuje služby v problematice, jako např. daň z příjmu,

daň z přidané hodnoty, clo a spotřební daně, správa daní, místní daně, elektronická registrační pokladna, odvodové povinnosti, mezinárodní zdaňování, fúze, akvizice a podnikové kombinace, likvidace, due diligence, transferové oceňování, daňové plánování, celní plánování, zastupování v daňovém řízení a při daňové kontrole, aktivní zapojování se do legislativního procesu, vedení finančního účetnictví, vedení mzdového účetnictví, plnění souvisejících administrativních povinností, metodické poradenství v oblasti účetnictví, reporting.

Více info   ZOBRAZIT WEBSTRÁNKU
Finservis Billing

Finservis Billing

Společnost Finservis Billing poskytuje specializované podnikatelské služby v oblasti ekonomických poradců a zprostředkování. Je aktivní také v oblasti poskytování servisních a pohotovostních služeb v oblasti správy nemovitostí.

ZOBRAZIT WEBSTRÁNKU
Reality

Reality

realitní a stavební projekty, facility management

Self-storage prostory, průmyslové zóny a skladové prostory, nadstandardní byty, luxusní bydlení v historické části hlavního města Bratislavy, městské vily, administrativní budovy, facility management nových developerských projektů.
Projektový management a vypracování projektu, poradenství developerského projektu, tvorba vypracování projektu, poradenství v oblasti architektury, tvorba a správa projektové dokumentace a územně plánovací dokumentace, výpočet studie proveditelnosti, audit reality a controlling, management developmentu a nemovitostí.
Více info
Hotel Devín

Hotel Devín

Hotel Devín je tradiční hotel v historickém centru Bratislavy s více jak 60letou tradicí. Nabízí elegantní prostory s autentickou atmosférou starých časů, vynikající služby a nejmodernější vybavení. Luxusní pokoje a apartmány s výhledem na Dunaj

a Bratislavský hrad, noblesní francouzská restaurace, privátní wellness centrum, tradiční masáže a funkční prostory na firemní i soukromé akce.

Více info   ZOBRAZIT WEBSTRÁNKU
Devín Invest

Devín Invest

Společnost Devín Invest v rámci skupiny zajišťuje realitní a developerské služby. Hlavní úlohou společnosti je zajistit personální řízení developmentu připravovaných a nových projektů v portfoliu, jako jsou projekt Bytový dům Svoradova, Kancelářská budova

Rajská 5, Výrobní a skladovací haly Lúka. Zajišťuje facility management ve svěřených nemovitostech a také prodej majetku ze skupiny, zpracování obchodních plánů a interní oceňování nemovitého majetku.

Více info   
Villa Rustica

Villa Rustica

Villa Rustica – její projekt Terasy představuje luxusní rezidenci s nadčasovým designem a vysokou architektonickou úrovní s výhledem na Devínskou Kobylu a Malé Karpaty. Je projektem, který byl nominován v architektonické soutěži CEZAAR 2019

v kategorii bytové domy. Nabízí byty a apartmány a byty s vlastní terasou a předzahrádkou.

Více info   ZOBRAZIT WEBSTRÁNKU
Pekná vyhliadka

Pekná vyhliadka

Je projektem s partnerským architektonickým studiem. Jedná se o moderní bytovou zástavbu v hlavním městě Bratislavě, která unikátním způsobem spojuje starou zástavbu v městské čtvrti s novou. Vytváří přitom příjemné komunitní prostředí a zohledňuje zdravý

životní styl a každodenní lidské potřeby.

Více info   ZOBRAZIT WEBSTRÁNKU
Selfstorage

Selfstorage

Selfstorage je inovativní společností, která přinesla úspěšný projekt nabízející vlastní skladovací prostory na pronájem pro firmy, podnikatele i domácnosti. Její skladovací prostory se nacházejí na dvou místech v Bratislavě a umožňují klientům pronájem prostoru

od 1 m³ až po 54 m³, s pronajímatelnou plochou celkem 5,000 m².

Více info   ZOBRAZIT WEBSTRÁNKU
Rajská

Rajská

Společnost Rajská je vlastníkem a provozovatelem kancelářské budovy ORBIS na Rajské ulici 7. Jedná se o moderní, inteligentní kancelářskou budovu v historickém stohu, v bezprostředním centru hlavního města, kde sídlí různé manažerské společnosti.

Budova ORBIS poskytuje maximální komfort kancelářských prostor, včetně parkování a komplexních služeb.

Více info   
Sport

Sport

Provozování a management fotbalového klubu včetně akademie. Péče o business lounge na stadionu.
Krátkodobé a dlouhodobé procesy a činnosti spojené se zajištěním fungování klubu a akademie. Strategické řízení, péče o financování, personální zabezpečení pracovníků i hráčů.
Více info
MFK Zemplín Michalovce

MFK Zemplín Michalovce

MFK Zemplín Michalovce je slovenský fotbalový klub z města Michalovce hrající v nejvyšší slovenské fotbalové soutěži, jehož počátky sahají na samý začátek 20.století. Klub provozuje vlastní akademii, kde dává příležitost (přičemž bere v potaz i rovnost pohlaví) mladým

talentům ve všech věkových kategoriích růst. O A team se stará samostatný profesionální realizační tým pod vedením hlavního trenéra.

Více info   ZOBRAZIT WEBSTRÁNKU